Montaż wkładów ALUFOL służy do uszczelnienia przewodów wentylacyjnych oraz chronienia przewodów spalinowych przed szkodliwym działaniem odprowadzanych spalin gazu ziemnego. Wkładka przeznaczona jest do odprowadzenia spalin o temperaturze do 250°C we wszystkich typach budynków, niezależnie od kształtu przekroju przewodu spalinowego czy wentylacyjnego. Zaletami zastosowania tej metody są samonośność oraz bardzo mała ingerencja w przekrój komina.
Prosty sposób montażu wkładu nie wymaga uciążliwych prac i trwa ok. 1 godziny. Uwagę należy zwrócić na doskonałe właściwości techniczne jakimi charakteryzuje się wkładka ALUFOL. Jest ona gazoszczelna, wodoszczelna, chemicznie obojętna, nienasiąkliwa. Ponadto jest doskonałym przewodnikiem ciepła, dzięki czemu zwiększa ciąg i pozwala zaoszczędzić energię. Wkładka ALUFOL pozwala na uszczelnienie przewodów kominowych o dowolnym kształcie.
Proces montażu polega na instalacji wkładu przez czapę kominową do otworu wybierającego (wyczystki), gdzie w kanale kominowym zostaje rozłożona za pomocą sprężonego powietrza. W mieszkaniach nie powstaje zbyteczny brud, eliminuje się transport materiałów budowlanych i gruzu budowlanego. Instalowanie wkładki jest możliwe również podczas mroźnej pogody.

P.W. „ŻAK-SZOT” S.C. A.ŻACZEK, M.SZOTEK

Addres

UL. SŁONECZNA 26

42-690 POŁOMIA

Telefon

516 361 555

Email

naprawakominow@gmail.com