Nasza firma zajmuje się szlamowaniem kominów na Śląsku, szlamowanie kominów to dobra i sprawdzona metoda renowacji starych wysłużonych kominów.

Uszczelnianie kominów poprzez szlamowanie, czyli zastosowanie zaprawy do uszczelniania kominów nie wymaga tak dużych nakładów finansowych jak frezowanie kominów. Podczas procesu uszczelniania przewodów kominowych stosujemy masy uszczelniające polskiej produkcji – WWW – producent masy uszczelniającej

Jest to zabieg, który pomaga w problemach z kominem.

szlamowanie kominówZadowolenie naszych klientów i pracowników jest priorytetem w działalności naszych klientów. Staramy się zrozumieć potrzeby naszych klientów, aby nasza usługa szlamowania kominów pozostawała w głowach naszych klientów jako wykonana solidnie, fachowo, terminowo i za rozsądne pieniądze. Pracujemy tak aby klient był zadowolony, nie tylko zaraz po usłudze ale aby ta satysfakcja z naszych usług była długofalowa.

Podczas prac kominiarskich na wysokości dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników, chcemy abyś o tym wiedział bo to świadczy o profesjonalizmie naszej firmy kominiarskiej. Jesteśmy dumni z zadowolenia naszych klientów, zadowolony klient zawsze nas komuś poleci a to pozwala nam się dynamicznie rozwijać. Dziękujemy!

 

 

 

 

Dlaczego tak ważne jest szlamowanie kominów ?

Szczeliny, pęknięcia i odpryski mogą powodować zagrożenie dla zdrowia, umożliwiając ucieczkę spalin do domu. 

 

Aby działać poprawnie i wydajnie, kominy muszą być wolne od szczelin i pęknięć.  Szczeliny i pęknięcia pozwalają spalinom dostać się do pomieszczeń mieszkalnych, co jest skrajnie niebezpieczne dla życia ludzi. W celu wyeliminowania tego typu problemów należny okresowo wykonywać przeglądy kominiarskie i w razie potrzeby wykonać renowacje przewodu kominowego. W większych obiektach konieczne wedle przepisów jest zastosowanie systemów oddymiania, także w przypadku klatek schodowych w budynkach wielorodzinnych, biurowcach i obiektach użyteczności publicznej.

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług!

P.W. „ŻAK-SZOT” S.C. A.ŻACZEK, M.SZOTEK

Addres

UL. SŁONECZNA 26

42-690 POŁOMIA

Telefon

516 361 555

Email

naprawakominow@gmail.com